Liečivý čaj

Na hrdlo so šalviou a tymianom 22,5 g

Komplexná bylinná zmes – výživový doplnok

Liečivý čaj Na hrdlo so šalviou a tymianom využíva silu týchto byliniek: tymian, zázvor, mäta, rumanček, baza, šalvia.
Už ste ochutnali náš čaj Na hrdlo so šalviou a tymianom, ktorý v sebe skrýva vyváženú zmes bylín? Čaj Na hrdlo so šalviou a tymianom je namiešaný našimi majstrami bylinkármi na základe dlhoročných skúseností. Cíťte z každého dúška silu prírody.

Tymian pôsobí upokojujúco na hrdlo a dýchacie cesty. Prináša úľavu pri podráždení hrdla a hltanu. Rumanček podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela. Má upokojujúce účinky v prípade suchého kašľa a podráždeného hrdla. Šalvia má antiseptické účinky. Pôsobí upokojujúco na hrdlo, hltan a hlasivky.

Obsah balenia: 15 vrecúšok v papierovom prebale á 1,5g
Hmotnosť: 22,5 g
Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale

Zloženie

listy a stonky tymianu (Thymus vulgaris - folium, calamus 25%)(1,25g), listy šalvie lekárskej (Salvia officinalis - folium 20%)(0,3g), kvet rumančeka kamilkového (Matricaria recutia - flos 15%)(0,675g), zázvor (Zingiber officinalis - radix 15%)(0,675g), kôra škorice (Cinnamomi cortex 10%)(0,45), listy mäty kučeravej (Mentha crispa - folium 10%)(0,45g), kvety bazy čiernej (Sambucus nigra - flos 5%)(*0,725g).

Spôsob prípravy

Vložte vrecúško do šálky, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 8-10 minút. Podľa chuti oslaďte. Uchovajte v suchu. Porciovaný v nálevových vreckách.

Upozornenie

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné ženy a dojčiace matky. Odporúčaná denná dávka výživového doplnku: čaj pite maximálne 3× denne.

MENO A ADRESA VÝROBCU:
Baliarne obchodu a.s. Poprad
Hraničná 664/16
058 58 Poprad, Slovensko
Vyrobené na Slovensku

Najnovšie
Naposledy pozerané
Najpredávanejšie