Objav s nami

heslo Pravého

kávičkára

play button

Nescrolluj, vychutnávaj
skutočný život
a hraj
o antiscrollovací hrnček
od Popradskej!

Objav s nami

heslo Pravého

kávičkára

play button
 
 

Súťaž skončila, blahoželáme výhercom!

Antiscrollovací hrnček a balíček 3 zrnkových káv Popradská: Crema Espresso, Classico Espresso, Extra špeciál Espresso vyhrávaju:

  1. Zuzana Volfová, Locka
  2. Adam Korcsmáros, Trnava
  3. Alexandra Vankova, Dunajska Luzna
  4. Anna  Saganova, Svidnik
  5. Csilla Korenová - Tornaľa
  6. Dana Kubištová, Dolný Vadičov
  7. Daniela Čižmárová, Hlohovec
  8. Henrieta Pravotiaková, Hnúšťa
  9. Iveta Pakosová, Trstená
  10. Ján Ondrejkov, Horné Plachtenice
  11. Katarína Šefčíková, Bratislava
  12. Kristína Danišová, Čadca
  13. Ladislav Mintal, Smižany
  14. Lenka Čajová, Skalka nad Váhom
  15. Lenka Jopčikova, Čadca
  16. Lenka Kvietková, Brezno
  17. Lenka Veselá, Kúty
  18. Lukáš Repjak, Bratislava - Petržalka
  1. Martin Makovický, Košice
  2. Martin Zrnek, Partizánske
  3. Martina Buranská, N.Zámky
  4. Martina Kováčová, Lipt.Hrádok
  5. Martina Ľuľová, Svidník
  6. Mgr. Mária Baranová, Prešov
  7. Milka Damašková, Rosina
  8. Miroslava Vargová, Močenok
  9. Monika Bujdáková, Led.Rovne
  10. Monika Švecová, Stropkov
  11. Radoslava Vyrostková, Valaliky
  12. Silvia Gregova, Poprad Matejovce
  13. Stefánia Olahová, Košice
  14. Tereza Ľahká, Ráztočno
  15. Viera Žideková, Senec
  16. Viliam Chrastina, Trenčín
  17. Vladimíra Chomisteková, Zázrivá

Plechovú dózu na kávu a balíček 2 zrnkových káv Popradská: Extra špeciál Espresso, Colombia Espresso vyhrávaju:

  1. Diana Magdová, Kluknava
  2. Zuzana Michálková, Nitra
  3. Maria Orbanova, Bratislava
  4. Roman Penxa, Spišská Belá
  5. Zuzana Gemzová, Rakúsy
  6. Soňa Mičienková, Kysucké Nové Mesto
  7. Mária Kačmarská Kozáková, Dulova Ves
  8. PhDr. Veronika Šulecová, Trnava
  9. Katarina Jajcay, Bratislava
  10. Martina Hamarova, Sala
  11. Adriána Komárova, Zaskov
  12. Ľudmila Ferech Čechová, Trnava
  13. Veronika Droppová, Hybe
  14. Martin Kerek, Bratislava
  15. Zuzana Muráňová, Horné Orešany
  16. Vladimir Rozsypal, Bratislava
  17. Jaroslav Konôpka, Hriňová
  18. Monika Lišková, Rajecke teplice
  19. Filip Rada, Dlhé nad Cirochou
  20. Michaela Nguyenová, Horné Hámre 
  21. Veronika Paceková, Ružomberok
  22. Anna Dadejová, Udavské
  23. Zuzana Slobodova, Nižný klátov
  24. Ing. Dana Marečková, Hlohovec
  25. Michal Tomášik, Bratislava
  26. Jaroslava Tomanikova  Čadca
  27. Anna Dietrichová, Žilina
  28. Ing. Dávid Cipík, Michalovce
  29. Marcela Fridrichova, Sereď
  30. Miroslava Mlynarčíková, Vernár
  31. Katarína Demovičová, Blatné pri Senci
  32. Gabriela Garajova, Lipovec
  33. Ľuboš Sádecký, Domaniža
  34. Róbert Putnok, Stropkov
  35. Ingrid Hubčíková, Bratislava
  36. Michaela Verešpejová, Chminianska Nová Ves 
  37. Roman Chmelina, Melčice-Lieskové
  38. Zuzana Kahunova, Krnča
  39. Diana Petrasova, Bratislava
  40. Alena Hudáčeková, Sp.Nová Ves
  41. Denisa Halajová, Nitrianske Hrnčiarovce
  42. Róbert Čechovič, Hviezdoslavov
  43. Monika Bartečková, Poprad
  44. Robert Mato, Hamuliakovo
  45. PaedDr. Petronela Černicka, Žarnovica
  46. Radka Bednáriková, Ladce
  47. Mudr. Katarína Buhajová, Krompachy
  1. Majka Glovova, Obisovce
  2. Pavol Dudáš, Vranov nad Topľou
  3. Jana Copkova, Konuš
  4. Helena Číková, Nová Baňa
  5. Lucia Krempaská, Poprad
  6. Jaroslav Jurč, Hažlín
  7. Martin Rosol, Michalovce
  8. Emília Majerová, Zvolen
  9. Mária Ďuricová, Ľubotín
  10. Július Haris, Nové Zámky
  11. Zuzana Vargová, Malý Lapáš
  12. Jaroslav Sagan, Svidník
  13. Romana Mušáková, Kľačno 
  14. Pavol Jurčina, Poproč
  15. Miroslav Mihálek, Bratislava
  16. Juraj Závodský, Žilina
  17. Anna Dadejová, Udavské
  18. Ladislav Farkas, Bystrička
  19. Lenka Vaverčáková, Košice
  20. Péter Brúder, Búč
  21. Peter Lapšanský, Markušovce
  22. Monika Maliňáková, Bobrovec
  23. Oliver Samuhel, Topoľčany
  24. Ing. Katarína Žabková, B.Bystrica
  25. Iveta Kasayová, Bratislava
  26. Klaudia Šimková, Vranov nad Topľou
  27. Zuzana Kahunova, Krnča
  28. Fantišek Baláž, Prešov
  29. Božena Cipiková, Michalovce
  30. Monika Kubová, Cerová
  31. Ivan Majcik, Seňa
  32. Ing. Ladislav Pekár, Prešov
  33. Henrieta Iglaiová, Drnava
  34. Helena Číková, Nová Baňa
  35. Ivona Hredzakova, Michalovce
  36. Terézia Čechová, Široké 
  37. Štefan Vaško, Košice
  38. ALENA Fillová, Brezno
  39. Martina Hanusová, Spišská Nová Ves
  40. Katarína Mokrá, Považ. Bystrica
  41. Martina Polláková, Spišská Nová Ves
  42. Zuzana Balážová, Brezová pod Bradlom
  43. Mgr. Dominika Cipikova, Bratislava
  44. Miroslav Hakoš, Michalovce
  45. Monika Kubová, Cerová
  46. Ladislav Mintal, Smižany
  47. Ing. Lenka Letavajová, Bratislava

Do záväzného termínu sa nám z oslovených výhercov a náhradníkov ozvalo 129 výhercov.
Na základe pravidiel súťaže, zvyšné výhry prepadajú v prospech usporiadateľa.

Popradská

Newsletter Popradské

plný čajových receptov, kávových špecialít a noviniek zo sveta Popradské!

To chcem!