Japonské nádoby na čaj
Anakusa


9,02 € 7,3300 € bez DPH


Obsah balenia: 2 ks nádob na čaj s viečkami
Dostupnosť: produkt nie je momentálne dostupný
Vyrobené v Japonsku

Súprava dvoch elegantných nádob na čaj s viečkami. Vysokokvalitné nádoby na čaj čiernej farby s kvetinovým vzorom. Dodáva sa v čierno-zlatej darčekovej škatuli.Nádobu možno naplniť vrecúškami čaju Mistral alebo sypaným čajom Mistral Leaf Selection. Do dózy sa vmestí 100 g sypaného čaju. Čaj nie je súčasťou súpravy.

Súprava sa dodáva v darčekovom balení, preto je vhodná aj ako darček pre každého milovníka čaju.

Výška nádoby 125 mm, priemer nádoby 65 mm.

Najnovšie z blogu

26. máj 2026 Recept na cappuccino inverso s krémovou penou

Recept na cappuccino inverso s krémovou penou

Cappuccino inverso je zaujímavá obmena klasického nápoja, pri ktorej sa mení poradie vrstiev. Najprv sa do šálky naleje nadýchaná mliečna pena a až potom sa pridá espresso.

25. máj 2026 Domáca uhorková limonáda: Osvieženie, ktoré si zamilujete

Domáca uhorková limonáda: Osvieženie, ktoré si zamilujete

Keď vonku zavládnu horúčavy, telo prirodzene túži po niečom ľahkom a dokonale osviežujúcom. Namiesto presladených nápojov z obchodu si môžete pripraviť limonádu, ktorá je nielen chutná, ale aj prospešná pre organizmus.

4. máj 2026 Espresso orange: Virálny kávový hit, ktorý musíte ochutnať

Espresso orange: Virálny kávový hit, ktorý musíte ochutnať

Počuli ste už o espresso orange? Je to odvážny mix kávy s pomarančovým džúsom, ktorý aktuálne valcuje sociálne siete.

25. apríl 2026 Recept na citrónový cheesecake, ktorý sa vždy podarí

Recept na citrónový cheesecake, ktorý sa vždy podarí

Citrónový cheesecake je ľahký, nadýchaný a pritom dostatočne výrazný, aby sa stal hviezdou každej oslavy, rodinného posedenia alebo aj obyčajnej nedele pri káve.

Doprava na Slovensko zdarma Doprava na Slovensko zdarma pri nákupe nad 49 €

Newsletter Popradské

plný čajových receptov, kávových špecialít a noviniek zo sveta Popradské!

To chcem!