Tablety na odstránenie vodného kameňa z kávovaru
a domácich spotrebičov SCANPART - 6 ks


6,40 € 71,11 €/kg 5,3333 € bez DPH


Obsah balenia: 6 x 15 g
Hmotnosť: 90 g
Dostupnosť: 14 ks na sklade
Vyrobené v Nemecku. Menz & Konecke, An der Beek 255, D-41372 Niederkruchten

Objavte odstraňovače vodného kameňa SCANPART v tabletách – ideálne riešenie pre vaše plnoautomatické kávovary a zariadenia na teplú vodu. Čistiace tablety SCANPART sú nielen mimoriadne účinné, ale aj úspornejšie. Na ½ litra vody spotrebujete 1 tabletu. Nezanechávajú tiež žiadne nežiaduce zvyšky ani neovplyvňujú chuť vašej kávy.

Okrem toho sa vďaka ich veľkosti dajú ľahko skladovať. Čistiace tablety obsahujú kyselinu amidosulfónovú, ktorá odstraňuje vodný kameň oveľa účinnejšie. V porovnaní s octom je to dokonca o 20-krát rýchlejšie.

Čistiace tablety do kávovaru SCANPART sú jednoduché na používanie. Tablety rozpustíte vo vode, potom roztok nalejete do nádržky s vodou. Zapnete kávovar a spustíte program na odvápňovanie. Po skončení čistenia nádobu na vodu dôkladne opláchnite a môžete si vychutnať svoju obľúbenú šálku kávy.

Pred použitím si prečítajte nielen návod k čistiacim tabletám do kávovaru SCANPART, ale aj manuál ku kávovaru.

Súbory na stiahnutie:

KARTA VÝROBKU Stiahnuť

Najnovšie z blogu

2. máj 2024 Ako správne odvápniť kávovar?

Ako správne odvápniť kávovar?

Každý kávovar sa raz za čas zanesie vodným kameňom. Ten má priamy vplyv na jeho fungovanie, dokonca i na samotnú chuť kávy. Chcete vedieť, ako svoj kávovar najjednoduchšie odvápniť? Prečítajte si náš článok s praktickými tipmi.

23. apríl 2024 Recept na šťavnaté orieškovo-čokoládové mini chlebíky

Recept na šťavnaté orieškovo-čokoládové mini chlebíky

Zachutil vám banánový chlieb a hľadáte podobný typ sladkej dobroty? Inšpirujte sa naším receptom na chutné orieškovo-čokoládové mini chlebíky, ktoré si zamilujete.

22. apríl 2024 Recept na svieži rebarborový sirup

Recept na svieži rebarborový sirup

Rebarbora je nenápadná rastlina, ktorá je však pre naše telo veľmi prospešná. Obsahuje totiž veľké množstvo minerálov a vitamínov. Jej silu poznali aj naše staré mamy, preto ju veľmi radi pridávali do rôznych múčnikov.

9. apríl 2024 Recept na nadýchané lievance s mocha sirupom

Recept na nadýchané lievance s mocha sirupom

Pripravte si nadýchané lievance z celozrnnej múky, ktorých jemne orieškovú chuť dopĺňa lahodný a povzbudzujúci mocha sirup.

Doprava na Slovensko zdarma Doprava na Slovensko zdarma pri nákupe nad 49 €

Newsletter Popradské

plný čajových receptov, kávových špecialít a noviniek zo sveta Popradské!

To chcem!