Čistič mliečnych okruhov – SCANPART
10 ks


8,90 € 178,00 €/kg 7,4167 € bez DPH


Obsah balenia: 10 x 5 g
Hmotnosť: 50 g
Dostupnosť: 6 ks na sklade
Vyrobené v Nemecku. Menz & Konecke, An der Beek 255, D-41372 Niederkruchten

Okrem pravidelného odvápňovania by ste nemali podceniť ani čistenie mliečnych okruhov. Na všetkých častiach, cez ktoré v kávovare mlieko preteká, sa po čase môže vytvoriť mliečny kameň. Okrem toho môžu zanesené časti zanechať vo výslednom nápoji pachuť.

Nepríjemností sa zbavíte jedine tak, že použijete SCANPART čistič mliečnych okruhov, s ktorým bude vaše cappuccino opäť chutné. Tento čistič nielenže mliečne usadeniny odstráni, ale ich udržiava aj čisté.

Ako na čistenie mliečnych okruhov? Vložte obsah tyčinky do nádoby na mlieko, prilejte vodu a spustite automatický program čistenia.

Pred použitím si prečítajte nielen návod k čistiacim tyčinkám na mliečne okruhy kávovaru SCANPART, ale aj manuál ku kávovaru.

Súbory na stiahnutie:

KARTA VÝROBKU Stiahnuť

Najnovšie z blogu

11. jún 2024 Recept na kávovú granolu, ktorá stojí za vyskúšanie

Recept na kávovú granolu, ktorá stojí za vyskúšanie

Kávová granola je nielen pre milovníkov kávy, ale aj pre tých, ktorí túžia po sladkom začiatku dňa. Neváhajte a pridajte do svojho jedálnička nový recept, ktorým dodáte svojim raňajkám nový nádych.

11. jún 2024 Jednoduchý recept na domáci kávový likér

Jednoduchý recept na domáci kávový likér

Príprava domáceho kávového likéru je skvelý spôsob, ako si vytvoriť vlastný lahodný nápoj, ktorý môžete podávať pri rôznych príležitostiach či ho darovať ako originálny darček. Ponúkame vám osvedčený recept, ktorý hravo zvládnete.

5. jún 2024 Ako pripraviť espresso tonic a prečo ho musíte vyskúšať aj vy?

Ako pripraviť espresso tonic a prečo ho musíte vyskúšať aj vy?

Espresso tonic je osviežujúci nápoj, ktorý spája intenzívnu chuť kávy s bublinkovou sviežosťou toniku. Táto nezvyčajná kombinácia vytvára zaujímavý chuťový zážitok, ktorý si získava čoraz viac priaznivcov. Chcete vedieť, ako si ho pripraviť aj doma? Inšpirujte sa naším jednoduchým receptom.

2. máj 2024 Ako správne odvápniť kávovar?

Ako správne odvápniť kávovar?

Každý kávovar sa raz za čas zanesie vodným kameňom. Ten má priamy vplyv na jeho fungovanie, dokonca i na samotnú chuť kávy. Chcete vedieť, ako svoj kávovar najjednoduchšie odvápniť? Prečítajte si náš článok s praktickými tipmi.

Doprava na Slovensko zdarma Doprava na Slovensko zdarma pri nákupe nad 49 €

Newsletter Popradské

plný čajových receptov, kávových špecialít a noviniek zo sveta Popradské!

To chcem!