Univerzálny tekutý odvápňovač – SCANPART
pre plnoautomatické kávovary 1 l


8,90 € 8,90 €/kg 7,4167 € bez DPH


Obsah balenia: 1000 ml / koncentrát na riedenie
Hmotnosť: 1000 g
Dostupnosť: 18 ks na sklade
Vyrobené v Nemecku. Menz & Konecke, An der Beek 255, D-41372 Niederkruchten

Nepodceňujte pravidelné čistenie kávovaru. Iba tak predĺžite jeho životnosť a navyše si vždy vychutnáte kvalitnú a chutnú šálku kávy. Tekutý odvápňovač SCANPART je špeciálne prispôsobený na čistenie plnoautomatických kávovarov. Zaistí potrebnú starostlivosť a maximálne ochráni citlivé materiály kávovaru.

Aj vďaka jeho univerzálnosti a neutrálnej chuti s ním ľahko odvápnite nielen kávovar, ale aj rýchlovarnú kanvicu. Zloženie odvápňovača SCANPART spôsobuje, že sa chemické zlúčeniny vo vápenných usadeninách navzájom oddeľujú a naviažu sa na organický roztok.

Vďaka kvalitným ingredienciám a špeciálnemu organickému zloženiu je odvápňovač kávovaru SCANPART úplne bez chuti a nikdy neovplyvňuje kvalitu pitnej vody. Odstraňovanie vodného kameňa vyžaduje 50 ml roztoku (75 – 150 ml pri veľmi silnom zavápňovaní). Navyše, vďaka bezpečnostnej poistke, sa k obsahu nádoby vaše deti len tak ľahko nedostanú.

Pred použitím si prečítajte nielen návod odvápňovača kávovaru SCANPART, ale aj manuál ku kávovaru.

Súbory na stiahnutie:

KARTA VÝROBKU Stiahnuť

Najnovšie z blogu

19. júl 2024 Recept na rýchly egrešový sirup

Recept na rýchly egrešový sirup

Máte chuť na nápoj, ktorý vás počas horúcich letných dní osvieži a zároveň dodá vášmu telu vitamíny? Vyskúšajte domáci egrešový sirup, ktorý má pozitívne účinky na vaše zdravie, sviežu chuť a jeho príprava nie je vôbec náročná.

12. júl 2024 Recept na kávovú zmrzlinu

Recept na kávovú zmrzlinu

Počas horúcich letných mesiacov, keď hľadáte spôsoby, ako si vychutnať kávu inak než horúcu, je kávová zmrzlina ideálne riešenie. Tento lahodný dezert nie je len osviežujúci, ale vás aj nabudí. Inšpirujte sa naším receptom a vychutnajte si v každej lyžičke intenzívnu chuť kávy.

12. júl 2024 Arabica vs Robusta - Aké sú hlavné rozdiely medzi?

Arabica vs Robusta - Aké sú hlavné rozdiely medzi?

Pri výbere kávy si možno kladiete otázku, či je lepšia arabica alebo robusta. Líšia sa chuťou, arómou a aj pestovaním. Prečítajte si náš článok a zistite, aké sú medzi nimi ďalšie rozdiely.

11. júl 2024 Affogato alebo káva so zmrzlinou: Ako si ju pripraviť?

Affogato alebo káva so zmrzlinou: Ako si ju pripraviť?

Máte chuť na rýchly a osviežujúci dezert, ktorý vás príjemne nabudí aj počas horúcich letných dní? Vyskúšajte taliansku lahôdku z kávy a zmrzliny – affogato. Prečítajte si náš článok a vyskúšajte náš jednoduchý recept.

Doprava na Slovensko zdarma Doprava na Slovensko zdarma pri nákupe nad 49 €

Newsletter Popradské

plný čajových receptov, kávových špecialít a noviniek zo sveta Popradské!

To chcem!