filter icon FILTER
Čaj antistres

13. september – Deň pozitívneho myslenia


Obsah článku

Vnútorné prežívanie človeka, jeho postoj k sebe samému a k svojmu okoliu je prejavom ducha. Tak, ako upratujeme svoju domácnosť, tak môžeme upratať aj vlastnú myseľ. Sila myšlienky už dnes nie je žiadnou novinkou. Osloboďte svoju predstavivosť a vidieť samého seba ako silného, odolného človeka, ktorý s optimizmom zvláda aj náročné životné situácie.

Rozdávať šťastie a lásku

Pre čokoľvek, čo robíte, musíte mať tú správnu motiváciu. Pre niekoho sú to peniaze, pre iného deti, ďaleké krajiny. Správne motivovaný človek ide neochvejne a odhodlane za svojimi snami. Verte, že pozitívne naladenému človeku s otvorenou mysľou sa postupne „začnú diať veci“. Povzbudený týmito zmenami nebude mať dôvod a ani mu to časom už nenapadne, aby venoval svoj čas a pozornosť negatívnym myšlienkam.

Samozrejme, že každodennosť prináša rôzne situácie a nie všetky sa dajú prejsť s úsmevom. Ale je len na každom z nás, ako si poradíme so stresom, ktorý na nás číha.

Antistres

Je známe, že najlepším liekom je pohyb, ale …

Dostatok zdravej telesnej aktivity, čerstvý vzduch, prechádzky, jogging. Ak na také niečo ale práve nie je čas, ale vy cítite, že chcete uľaviť napätým nervom, výborným riešením je vychutnať si šálku čaju. Urobiť rýchle upratovanie mysle, naladiť ju pozitívne, vyvetrať, odstrániť negatívne myšlienky a dať priestor tým dobrým. Pohodlne sa usadiť, privrieť oči a s hlbokým nádychom nasať arómu bylín precízne namiešaných v bylinnej zmesi čaju Antistres. Tento čaj obsahuje štyri rastliny, ktoré oddávna patria medzi najznámejšie a medzi bylinkármi a olejkármi vysoko cenené. Voňavá levanduľa je výbornou pomocníčkou pri nervovej slabosti či bolestiach hlavy. Poradí si dokonca aj s takými nepríjemnosťami, ako sú migréna a hystéria. Jej vôňa zabezpečuje dobrý a pokojný spánok. Ďalšími zložkami čaju sú medovka a mučenka. Tieto dve úžasné bylinky upokojujú podráždený nervový systém a búšenie srdca. Uvoľnia myseľ ale aj svalové napätie a kŕče. Túto kráľovskú zmes korunuje mäta so svojou nezameniteľnou vôňou. Prospieva celému tráviacemu systému a posilňuje nervovú sústavu. Všetky tieto bylinky sú prospešné aj pri problémoch v tehotenstve, ako sú kŕče, koliky, nervozita, návaly, a preto sú priam ako stvorené pre tehotné ženy.

Nedovoľte stresu, aby vás naplnil nervozitou a negativitou. Bojujte proti nemu aktívne a vedome. Prácou so svojimi myšlienkami, aktívnym pohybom. A čerešničkou na torte tohto snaženia nech je šálka voňavého, upokojujúceho čaju. Tak na zdravie a na spokojnosť.

Spoznajte svet kávy a čaju

Newsletter

plný čajových receptov, kávových špecialít a noviniek zo sveta Popradské!

Chcem sa prihlásiť
Doprava na Slovensko zdarma Doprava na Slovensko zdarma pri nákupe nad 49 €

Newsletter Popradské

plný čajových receptov, kávových špecialít a noviniek zo sveta Popradské!

To chcem!