filter icon FILTER

Tipy na darčeky – Tipy na vianočné darčeky

šálka či čajník ako darček pre šéfa

Tipy na darček pre šéfa: Zlepšite mu náladu či potešte k sviatku

Aj malé darčeky vedia v práci potešiť a zlepšiť náladu. Obdarovávanie kolegov väčšinou nie je problém, no vyberať darček pre šéfa je pre mnohých „tvrdý oriešok“.

čítať ďalej


darček pre učiteľa

Tipy na darček pre učiteľa: Poďakujte sa za obetavosť a trpezlivosť

Jednou z veľmi pekných tradícií, ktorú u nás stále udržujeme, je obdarovávanie pána učiteľa alebo pani učiteľky. Najčastejšie je to na konci roka alebo na narodeniny.

čítať ďalej


darček pre manželku

Tipy na darček pre manželku: Potešte ju nielen na narodeniny

Hľadáte niečo milé, čím by ste spravili radosť vašej drahej polovičke? Vyberanie darčeka pre manželku vie potrápiť, no ak je milovníčka kávy či čaju, pomôžeme vám.

čítať ďalej


tip na darček pre muža k 60-tke

Tipy na darček pre muža k 60. narodeninám

Hľadáte darček pre muža k okrúhlym 60. narodeninám? Netrápte sa, ak si s výberom neviete rady. Obdarovať pánov je takmer vždy náročne.

čítať ďalej


darček pre syna

Tipy na darček pre syna: Čím ho potešiť na Vianoce alebo k narodeninám?

Hľadanie darčeka pre syna vie niekedy poriadne potrápiť. Najmä tí dospelí často povedia, že nič nechcú a ani nepotrebujú. Ak mal aj váš syn podobnú odpoveď, no i tak ho chcete niečím malým potešiť, inšpirujte sa našimi tipmi.

čítať ďalej


darček pre dcéru

Tipy na darček pre dcéru nielen k narodeninám

Puto medzi rodičmi a ich deťmi je výnimočné a nezmazateľné. Ak ste rodič, iste nám dáte za pravdu, že vaše ratolesti budete už po celý život chrániť a rozmaznávať.

čítať ďalej


darcek pre brata

Tipy na darček pre brata k narodeninám či na Vianoce

Len ten, kto má brata, vie, že aj keď ste sa v detstve občas ťahali za vlasy, bili či škodoradostne sa na tom druhom smiali, je to aj osoba, ktorá vždy podrží, keď to treba. A za to mu patrí vďaka.

čítať ďalej


Darček pre sestru

Tipy na darček pre sestru: Čím ju potešiť k narodeninám alebo na Vianoce?

Hovorí sa, že neexistuje lepšia priateľka, ako je sestra. Mať sestru je vzácny dar. Je oporou v núdzi, šťastím v smútku. Vie podržať, keď to naozaj potrebujeme.

čítať ďalej


tipy na darček pre otca

Tipy na darček pre otca – na narodeniny, Vianoce alebo len tak

Väčšina otcov sa snaží byť pre svoje deti tým najlepším pod slnkom. Otec je často ten prísnejší z rodičov a má na svoje deti vysoké nároky. Je zodpovedný, pracovitý, ale súčasne aj starostlivý, hravý a láskyplný. Či chce, alebo nie, najviac vychováva deti svojím vzorom. Ako sa správa k mame, k iným ľuďom, k prírode, ale aj k práci a životu celkovo, deti veľmi ovplyvní.

čítať ďalej


vianočný darček pre mamu a otca

Darčeky na Vianoce pre rodičov, ktoré určite potešia

Vianoce sprevádza veľa tradícií, ale jedna z najmilších je jednoznačne venovanie si malých darčekov pre radosť. Myslíme vtedy viac na iných ako na seba. Darovanie darčeka nie je len o materiálnej hodnote, ale ide predovšetkým o čas, ktorý sme venovali jeho výrobe alebo výberu a premýšľaniu, ako by sme danej osobe vyčarili úsmev na tvári.

čítať ďalej


Doprava na Slovensko zdarma Doprava na Slovensko zdarma pri nákupe nad 49 €

Newsletter Popradské

plný čajových receptov, kávových špecialít a noviniek zo sveta Popradské!

To chcem!