Vianočné darčeky pre starých rodičov

Tipy na vianočné darčeky pre babku a dedka


Nezabúdajme, že aj keď kúpime tie najkrajšie darčeky sveta, pre starých rodičov je najväčším darom, keď sa zíde v pokoji a zdraví celá rodina a spoločne si vychutná nejaký koláčik s kávou či čajom.

Darujte krásne momenty - tie milujeme všetci

Starí rodičia sa rozhodne potešia zážitkovým darčekom, ako napríklad poukážka na masáž, pobyt v kúpeľoch, ktorý prospeje zdraviu, ručne vyrobená poukážka na spoločný výlet alebo celoročná permanentka od vnúčat na škrabkanie chrbta. Pre spoločné kultúrne zážitky nie sú na zahodenie ani lístky do divadla alebo do kina. Darčeky, ktoré môžu prežiť so svojimi najmilšími, ako napríklad posedenie pri čaji s vnúčatami, majú rozhodne najväčšie čaro.

Drevená kazeta na čaje

Elegantná drevená kazeta je ideálnym darčekom. Starí rodičia si tu uložia svojich šesť najobľúbenejších čajov, ktoré budú mať vždy po ruke. Keď sa čaje minú, stačí ich dokúpiť a naplniť nimi kazetu. Kazeta je zabalená v papierovej krabici, a preto vám ušetrí čas s ďalším balením. Skombinujte ju s Finest Tea collection, ktorá obsahuje šesť rôznych čajov, a tak si novú drevenú kazetu môžu hneď naplniť kvalitnými exkluzívnymi čajmi Mistral.

Drevena kazeta na caje s kolekciou cajov Mistral a zrnkovou kavou Vianocne darceky - caje mistral v drevenej kazete

Elegantná šálka s čajníkom - vkusný darček pre starú mamu

Všetkých milovníkov Mistral čaju poteší elegantný set šálky s čajníkom s logom v nadčasovom čierno bielom prevedení.

Cajnik so salkou Mistral od Popradske

Káva z ich najlepšieho obdobia, ktorým je mladosť

Pre chvíľky nostalgie je tu káva Extra Špeciál, ktorá je na trhu už viac ako 50 rokov, a tak si ju starí rodičia dôkladne pamätajú už zo svojej mladosti. Je obľúbená pre svoju výnimočnú chuť a výraznú arómu. Túto kávu zo 100% arabiky môžete doplniť aj šálkou s jej logom.

Popradska kava Extra Special s hrncekom a podsalkou

Plné vrecká radosti pod stromčekom

Vrecká plné radosti“ sú ideálnym darčekom pre každého kávičkára. Jednoduchý, ale nápaditý dizajn v prírodných farbách pôsobí veľmi príjemne. Obsahuje tri vrecká zrnkových káv Finca, Extra špeciál a Colombia, a preto si tu každý určite nájde svoju šálku kávy. Tieto vrecúška sú zabalené v elegantnej darčekovej krabici, preto sa nimi zavďačíte aj náročným kávovým gurmánom.

Zrnkova kava Plne vrecka radosti v papierovej krabici

Ponožky s nápaditým dizajnom sú skvelý darček pre dedka

K tradičným Vianočným darčekom patria ponožky. Veselý dizajn pridá osobný detail a tieto červené Popradské vianočné sú rozhodne „IN“ a pod stromčekom vyrobia veľa radosti a zábavy.

Ponozky od Popradske s dizajnom

Motivácia na každý deň

„Ak neriešiš kávu iných, tvoja tiež chutí lepšie.“ To je motto pravého Popradského kávičkára. A čo tak hrnček s vtipným originálnym nápisom? Obdarovaná osoba sa tak bude môcť pousmiať pri každom použití hrnčeka, s ktorým bude navyše spojená spomienka na spoločne prežité Vianoce. Vyberať môžete hneď z niekoľkých variácií.

  1. Ak neriešiš kávu iných, tvoja tiež chutí lepšie.
  2. Pi a nechaj piť, tak znie motto tolerantného kávičkára.
  3. Piccolko vládzeš, kávičkuj ako ti chutí.
Cervene hrnceky s napisom od Popradske

Vianoce so starými rodičmi sú krásny čas a my vám prajeme, aby ste ho prežili v pokoji, radosti a obklopený chutným jedlom!

Spoznajte svet kávy a čaju

Newsletter

plný čajových receptov, kávových špecialít a noviniek zo sveta Popradské!

Chcem sa prihlásiť
free shipping Doprava na Slovensko zdarma pri nákupe nad 49 €

Newsletter Popradské

plný čajových receptov, kávových špecialít a noviniek zo sveta Popradské!

To chcem!