filter icon FILTER
Nápadité tipy na vianočné darčeky

Tipy na vianočné darčeky


Obsah článku

Ideálny vianočný darček pre kávičkára

Pravý kávičkár potrebuje v živote len 2 veci - čerstvú vodu v ideálnej teplote a zásoby obľúbenej kávy. Kým to prvé má zväčša vždy k dispozícii, s druhou položkou mu viete pomôcť a ulahodiť vy.

Špeciálne na Vianoce sme pripravili Plné vrecká radosti, ktoré skrývajú 3 naše najobľúbenejšie zrnkové kávy. Vrecká sú zabalené v elegantnej darčekovej krabičke, preto sa nimi zavďačíte aj tým najnáročnejším kávovým elegánom. Keď k nemu pridáte ešte pár kvalitných šálok s hrubou stenou, ideálny vianočný darček pre kávičkára je na svete.

Plné vrecká radosti

Darček pre náročného čajového znalca

Ak vám bude niekto niekedy tvrdiť, že čaj nie je vhodným darčekom na Vianoce, ukážte mu našu drevenú darčekovú krabicu plnú kvalitných čajov Mistral na každý deň. Jej hlavnou výhodou je, že keď sa zásoba z vianočného darčeka minie, stačí si Mistral čaje dokúpiť a naplniť krabicu znova.

Darčeková kazeta Mistral je elegantný doplnok do domácnosti, navyše je tiež zaručene vhodným darčekom pre sestru, babku, obľúbeného strýka a dokonca aj pre firemných partnerov. Čaje prichádzajú a odchádzajú, no drevená krabica je večná - rovnako ako duch Vianoc.

Kazeta mistral s čajmi

Vianočná klasika, ktorá musí byť

Keď sme sa zamýšľali nad tým, akú vianočnú klasiku si pre vás vymyslíme, napadlo nám pyžamo, no neprišlo nám to dostatočne vhodné pre každého. Potom sme sa zamysleli viac a spýtali sme sa: “Čo je tým najklasickejším vianočným darčekom všetkých čias?”

Presne preto vznikli jedinečné kávičkárske ponožky v limitovanej vianočnej edícii, ktoré nikde inde nezoženiete. Buď ich pribaľte ako menší darček k väčšiemu, alebo ho venujte kamarátke, bratrancovi či kolegyni samostatne. Lebo ponožky pod stromčekom musia byť.

Vianočné ponožky

Spoznajte svet kávy a čaju

Newsletter

plný čajových receptov, kávových špecialít a noviniek zo sveta Popradské!

Chcem sa prihlásiť
Doprava na Slovensko zdarma Doprava na Slovensko zdarma pri nákupe nad 20 € (Akcia platí do 29.3.2023)

Newsletter Popradské

plný čajových receptov, kávových špecialít a noviniek zo sveta Popradské!

To chcem!